HİLAL GÜMÜŞ
İstanbul'un her semtine hizmet vermekteyiz.
Her türlü gümüşleriniz değerinde nakit alınır. 0542 569 87 34
Elinizde bulunan ve satmak istediğiniz gümüş eşyalarınız için en iyi fiyatlar bizde. Gümüşün ayarına, ağarlıgına, ürünün işçiliğine ve antika değerine göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Gümüş eşyalarınıza fiyat verebilmek için ürününüz hakkında bize detaylı bilgileri ve eşyanın resimlerini bize iletmeniz gerekmektedir. Gerekli bilgiler iletildikten sonra size en kısa süre içerisinde fiyat verilecektir. Anlaşılması durumunda ödemeler peşin olarak yapılmaktadır.
 Hem satıcıyı hem alıcıyı mutlu eden fiyatları ile sektörde fark yaratan Hilal Gümüş mağazası Kadıköy/Şaşkın bakkal'da bulunmaktadır. Ancak İstanbulu'un hem anadolu hemde Avrupa yakasının her noktasından satın alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Satmak istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgileri bize ilettikten ve verdiğimiz fiyatı onaylamanızdan sonra adresinize gelip ürünü almakta, ödemeyi anında nakit olarak gerçekleştirmekteyiz. Hilal Gümüş yıllardan beri sektörün içinde olan, belli ve seygın bir müşteri portföyü bulunan bir işletmedir.
  Hilal Gümüş firması olarak gümüş obje, gümüş ev eşyalarını profesyonel ekip, deneyim, tecrübemizle günlük kur bazında hassas terazi ile tartılıp gümüş alım satım işlemi uygulamaktadır.
  Kapalı Çarşı: 0542 569 87 34